Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Groble - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

729 000 zł150 m² 4 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Polecamy Państwu ofertę zakupu atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 150m2, malowniczo położonego w miejscowości Groble ok. 9 km od miasta Chojnowa i ok. 4 km od zjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej miejscowości Groble na działce 11 ar. Nieruchomość oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie 260 000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

549 000 zł138,58 m² 3 961,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

__________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu archon Dom w szyszkowcach 8 , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 900 zł59,34 m² 7 750,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Trzypokojowy apartament z dużym balkonem od strony południowej + ok 60 m2 poddasza po podłodze! parter sześć apartamentów trzypokojowych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł74,45 m² 7 239,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 74,45 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. M. Wańkowicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 747 zł50,11 m² 8 117,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z loggią i balkonem zlokalizowany w centrum Nowej Sarzyny. Mieszkanie 50,11 mkw - mieszkania dostępne na piętrze 1,2,3 - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Twój wymarzony dom lub zyskowna inwestycja Kruszyn k. Bolesławca! Szukasz domu w najbardziej prestiżowej części Kruszyna? A może planujesz bezpieczną inwestycję kapitału? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 900 zł89,20 m² 6 276,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by cieszyć się komfortem w swoim nowym domu.! dom W cenie mieszkania - ogród + 2 miejsca postojowe! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale ceny.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, II piętro, duży potencjał aranżacyjny, nisko ul. Sandomierska Biuro nieruchomości Domino oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Armii Krajowej w Bolesławcu. Lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł48,92 m² 3 434,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w ścisłym centrum Złotoryi | 48,92 m | 179 000 zł Możliwośc wynajmu w cenie 800zł miesieczne =plus opłaty 90zł Oferta sprzedaży jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Groble,podkarpackie

95 000 zł1 110 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij