Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Groble – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

729 000 zł150 m² 4 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Polecamy Państwu ofertę zakupu atrakcyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 150m2, malowniczo położonego w miejscowości Groble ok. 9 km od miasta Chojnowa i ok. 4 km od zjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony w spokojnej miejscowości Groble na działce 11 ar. Nieruchomość oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie 260 000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Sokołów Małopolski

Sokołów Małopolski(Groble + 17 km)

1 350 000 zł147 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż piękny dom o powierzchni 147 m , usytuowany na działce o powierzchni 16 arów, zlokalizowany w Sokołowie Małopolskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Warta Bolesławiecka

Warta Bolesławiecka(Groble + 12 km)

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 120 m . + przynależna działka budowlana. Posiada piwnicę, strych, garaż oraz stodołę. Działka liczy 1000 m , co stwarza wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Bolesławiec(Groble + 18 km)

565 000 zł173 m² 3 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dwa mieszkania w domu wolnostojącym z osobnym wejściem, ogródkiem i tarasem z widokiem na rzekę Bóbr. To doskonałe rozwiązanie pomiędzy mieszkaniem a domem. Działka 532 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Szklary Górne

Szklary Górne(Groble + 25 km)

850 000 zł116,40 m² 7 302,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom Szeregowy Skrajny w Szklarach Górnych Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom szeregowy w Szklarach Górnych, dom składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Rudnik nad Sanem(Groble + 7 km)

450 000 zł161,27 m² 2 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno(Groble + 23 km)

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu położoną w Chmielnie, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Węgliska(Groble + 23 km)

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 800 m2, wybudowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Suszki

Suszki(Groble + 21 km)

229 000 zł240 m² 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 240m2 położonego w miejscowości Suszki, oddalonego od Bolesławca 7 km, od Lwówka Śląskiego 12km. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Laski

Laski(Groble + 18 km)

1 519 000 zł215,45 m² 7 050,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:37 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Laski. Laski to niewielka, ale wyjątkowo urokliwa miejscowość położona w gminie Bojanów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biedaczów

Biedaczów(Groble + 19 km)

1 079 000 zł350,05 m² 3 082,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 603 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Biedaczów, otoczoną zielenią i spokojem podkarpackiego krajobrazu. Na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij